| marius101101 a întrebat:

Am si eu o problema doar ce mi-am cumparat un telefon de la cosmote Samsung galaxy young duos si are memoria interna de 2 gb.As vrea sa instalez aplicati pe cardul de memorie extern deoarece memoria telefonului am umpluto dar mi le instaleaza direct pe memoria telefonului si am vazut la uele telefoane ca merg mutate pe card aplicatiile dar la mine nu imi apare optiunea.am androd de 4.1.2 si nu stiu ce sa fac raspundeti repede.

1 răspuns:
| AdyAdrian2000 a răspuns:

La fel am si eu, dar mie dupa ce mi s-a umplut memoria mi s-au instalat automat pe card daca nu de la manager de aplicatii ar trebui sa reusesti ceva