| Zozohun a întrebat:

Am un Huawei p smart de 2 luni și la camera foto când vreau sa filmez cu încetinitorul, îmi filmează foarte repede. E o problema de la telefon?

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Din cate stiu eu are doar TimeLapse (adica iti face video-uri foarte rapid) nu stie SlowMotion P Smart.

| Zozohun explică (pentru Intruder19):

Ideea e ca scrie "Filmare lentă". Și filmează foarte rapid. Asta e problema. Dar probabil au greșit la nume.

| ACTH a răspuns:

Cred ca ai tu mana foarte agera si filmezi rapid.

| Alexia2727272727 a răspuns:

Nu,telefonul tau nu are absolut nici o problema, si eu am tot Huawei si asa imi face si mie.