| Sorin_Sorin_1999_aXI7 a întrebat:

Salut, TPU, am un Huawei y550 si nu imi mai merge de la un timp imi da o eroare exact ca in acest video: " https://www.youtube.com/watch?v=lCgukC2EScU " Stiti cum as putea rezolva aceasta problema? repet ca in videoclip ca nu merge resoftarea din bootmenu.

1 răspuns:
| Xentra a răspuns:

1) poate fii scris incomplet acel recovery 2) memorie defecta, inseamna ca nu mai poate scrie tlf nimic in memorie dar nici sa stearga ceea ce duce ori la inlocuirea memoriei ori la achizitionarea altei memorii si rescrisa