| annonymus23 a întrebat:

am un iphone 3 si un goleg mi l-a luat, a schimbat parola, si mi l-a dat inapoi, iar eu nu stiu cum sa aflu ce parola a pus, am incercat mai multe variante si deja am ajuns sa astept o ora pana la urmatoarea incercare.
va rog sa ma ajutati daca stiti cum sa sparg parola sau sa trec peste, pentru ca abia am telefonul de o saptamana
multumesc

2 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! in primul rand ar trebui sa te duci la ala si sa-i spargi moaca si sa-i rupi o mana pana iti spune parola sau te poti duce la un service...

| GabyKen a răspuns:

Il conectezi la pc, deschizi itunes, faci beckup ca sa nu iti pierzi din fisiere si formatezi telefonul si iti dispare parola.eu asa am rezolvat la al meu