| userunu1 a întrebat:

Am un iphone 4 si am introdus mai multe parole gresite si zice iphone dezactivat. Cum as putea sa imi recuperez parola ( nu conteaza daca se sterge tot de pe el )?
Funda cine ma ajuta!

3 răspunsuri:
| Yoniix a răspuns:

Intra in setari, apoi securitate si cauti pe acolo parola pe care ai pus-o

| Myutza1199 a răspuns:

Pai trebuie sa-l duci la un om ce se pricepe la telefoane, sa ti-l deblocheze.Cu costa mult. Funda?

| Myutza1199 a răspuns:

Pai trebuie sa-l duci la un om ce se pricepe la telefoane, sa ti-l deblocheze.Nu costa mult. Funda?