| adyiSAMP a întrebat:

am un LG l70 si azi cand sa intru in camera fota imi zice ca nu se poate conecta la camera si la fel cand vreau sa apnd becu de la tel (din aplicatie) nu se aprinde dau un restart la tel si dupa merge stie cineva de ce multumesc FUNDA

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Problema de soft wau hardware. Trebuie incercat o resfotare+revenire la setarile de fabrica. Daca nu se rezolva ->garantie.

| adyiSAMP explică:

Am rezolvat. nu e din aceasta cauza : e pentru ca am cam multe pe el si foloseam mai multe aplicatii si se ocupau rami acuma am bagat clean masteru si cand imi mai spune ca nu se poate acesa camera dau un refresh si merge totul MS

| PandeleanuCosmin a răspuns:

Dai o reformatare