| andreyush99 a întrebat:

Am un Nokia 2700 clasic si mi-am cumparat o cartela wowww pentru ca sunt in Austria si am activat o optiune cu 1000 de mb si 1000 de minute. Problema e ca atunci cand vreau sa descarc ceva imi da eroarea: "subscribe to packet data first "si apoi " link not available ".ce trebuie sa fac ca sa pot downloada?

Răspuns Câştigător
| Dita_Madalin_1996 a răspuns:

Pai trebuie sa te duci la ei sa-ti configureze telefonul pentru a avea acces la download. :*
FUNDA

1 răspuns:
| alexs99 a răspuns:

Trebuie sa te duci la magazinul de unde l-ai luat pentru a-ti configura telefonul.