| IIIshaneIII a întrebat:

am un Nokia n97 mini, am gasit sa cumpar un lgoptimus2x cu 400 lei telefonul se prezinta foarte bine, in ce poret sa vand n97mini arata aproape ca nou si ce parere aveti de LG poate sa fie teapa? mentionez ca il cumpar dupa un site de lictitatii celebru

Răspuns Câştigător
| Mihaitza009 a răspuns:

Daca il cumperi de pe un site celebru nu ai cum sa iti iei teapa iar acel n97 mini nu cred ca il vei da decat cu maxim 2 milioane tinand cont ca eu am avut n97 mare si l.am dat cu 2 jumate deci iti urez multa bafta in vanzare... funda?