| TheHeineken a întrebat:

am un s2 iar acum 2 zile cand il "scutur" se aude un zorganit in partea de jos (ex: ca filamentul unui bec dar mai tare) a cazut decat o data pe jos dar pe partea stanga! de ce se aude asa? sau sa ma duc cu el la Orange de unde l-am cumparat?

2 răspunsuri:
| ema_2625 a răspuns:

Du-te poate s-a deplasat ceva de la cazatura

| Trololoolololool a răspuns:

Ar exista posibilitatea sa ti-l schimbe daca are garantie... sugerez sa il schimbi... cine stie ce o sa se intample sau daca se raspandeste chestia aia. de exemplu eu tot Samsung am si l-am spart, s-a dus displayul interior dar touch-ul merge si pot umbla. la inceput au fost niste zgarieturi acum ocupa jumatate de ecran. BAFTA!