| Vlad_Marian_1993 a întrebat:

am un Samsung s4 si cand ma uit la un clip pe youtube imi face fite nu ma pot uita deloc la clipuri dar in rest merge bine aore de ce imi face fitiele aste? :o

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Face fite... poate o fi imprumutat acele fite de la tine..mai exact ce ''fite'' iti face? Cum se comporta.

| Vlad_Marian_1993 explică (pentru Jipa95):

Nu pot sa ma uit la nici un clip mi se face ecranu verde dupa negru si nu ma pot uuita deloc sad la clipuri

| Jipa95 a răspuns (pentru Vlad_Marian_1993):

I-ati aplicatia youtube.

| Cristian_Mihaitamcr_1999 a răspuns:

Dai un reset! Setari-confidentialitate-resetare! Si iti va merge... poate ai luat un virus cv! Habar nu am; 0

| Hey10 a răspuns:

Pentru ca asa sunt samsungurile... Nu prea merge tot la ele...