| Graffy97 a întrebat:

Am un Sony Ericsson Vivaz si as dori sa fac update la el. Cand il conectez la PC si incerc sa ii fac cu PC Companion imi da o eroare ca nu il pot updata ( nu se poate conecta la server sau ceva asemanator) si am inceput sa il butonez si are si optiunea de acualizare software in el dar am nevoie de setarile pentru server... Care ma poate ajuta ori cu alte solutii ori cu setarile?big grin Multumesc anticipat (Ofer funda)

2 răspunsuri:
| GFStep a răspuns:

Salut, am avut un SE Satio si e aproape la fel cal Vivaz, am incercat si eu sa ii fac update si am intampinat aceeasi eroare, dupa parerea mea nu se mai poate face update la symbian s60 v5

| Graffy97 explică (pentru GFStep):

Pai m`am uitat pe http://sonyericsson-vivaz.blogspot.ro/ si am vazut ca am o versiune destul de veche de firmware fata de ultima iesita... dar nu vreau sa stau sa il flash-uiesc... asa un simplu update in 5 min gata:))