| AdyA1998 a întrebat:

Salut TPU, ar merita sa schimb un s23 ultra cu un 14 pro? Nu vreau 14 pro max ca mi s-a cam urat de telefoanele mari de cand il am pe acesta. Faza e ca vreau sa il schimb deoarece m-am obișnuit ios pentru ca in trecut am avut numai iphone si am zis sa vad cum e iar pe android dar cam regret. Dar dupa voi ar merita schimbul sau sa raman pe acesta si sa astept la alte modele mai noi de iphone

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Merită dacă te-ai urât cu ăsta. Eu îl am de 4 luni și încă îmi place, îmi satisface orice nevoie. Am avut și 14 pro max înainte de s23 ultra și nu m-a dat pe spate, cred ca sunt android boy.

| AdyA1998 explică (pentru Frank51):

Nu ca mi s-a urat neaparat cu asta ca este super bun telefonul dar faptul ca am stat atatia ani pe IOS ma face sa imi para rau pentru ca imi este greu sa ma obisnuiesc si mi se pare ca am dat cu banii degeaba daca nu îmi place

| Frank51 a răspuns (pentru AdyA1998):

Exact cum am pățit eu cu 14 pro max, dar eu l-am returnat, dădusem 6300. Cu banii ăștia am luat s23 ultra cu 4600, și cu restul mi-am luat o tabletă și alte chestii laughing

4 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Din ce stiu eu, la Iphone, cam de fiecare data, telefoanele abia lansate, aveau si au probleme de software, pana sa le faca update-uri. Deci daca vrei sa te bagi inapoi pe Iphone, ia-ti un 13 pro. E mai stabil decat un 14 pro.

| literallythesamebruh a răspuns:

Eu unul spun că nu ar merita. Samsung este superior. Este alegerea ta și este de înțeles dacă ești obișnuit cu IOS, însă overall nu merită.