| Anonimulnegru a întrebat:

Salut TPU! Aș dori o recomandare de căști true wireless de le Shein, sa fie până în 50 de lei, ceva cu microfon bun, mă interesează să se audă tare și să aibă un microfon bun, dar microfonul mă interesează cel mai mult!
Dau Fundă!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu 50 de lei nu gasesti asa ceva.

| Hyperion7 a răspuns:

Niste căști la 50 de lei wireless nu îți vor putea oferi performante foarte wow in materie de microfon, daca tu asta vânezi.
Îți recomand să mai strângi niste bani și să iei ceva mult mai calitativ.
Cele de pe Shein, nu doar că nu au un microfon wow, dar nici sunetul nu va fi unul wow+că șansele să se strice mai repede decât ai crede, sunt mult mai mari.
Mai bine iei niste căști de 150-200 de lei, dar ai garanția că vor funcționa mai mult, decât să iei niste căști la 50 de lei și apoi să mai dai alți 50 de lei peste o lună.
Tu faci cum crezi, eu unul nu îți recomand!
Bafta!