| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea să comand de pe Aliexpress.Cam in cat timp vin Produsele in România?
Vin in regula produsele?
Dacă ați comandat scrieti-mi.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Produsele sunt ok, dar nu te astepta la calitate, ca nu exista asa ceva, toate fiind chinezarii.
Cat priveste termenul de livrare, scrie clar pe site-ul lor: 4-8 saptamani.
Da, am comandat si am primit marfa dupa 5-6 saptamani.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc Tuturor

| raz0000001 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nup, raportul pret calitate e super okaaay.

| Violleta2022 a răspuns (pentru raz0000001):

Bineinteles, putini platesti - putin primesti!
Adica, cu cat este mai ieftin produsul, cu atat este mai slab calitativ.

| Lioana a răspuns:

Da. Am comandat si produsele au venit, dar dupa 2 luni.

| kteichd a răspuns:

Salut specifica acolo cand selectezi transport undeva intre 29-50(60) de zile depinde de vanzator cu ce trimite si cat de repede se misca posta romana

| raz0000001 a răspuns:

Aprox o lună, și da, super okay.