| Costinaş_Ionuţ_1995 a întrebat:

As vrea sa stiu daca am un telefon nou care inca nici nu a facut anul si are pe el gorilla glass si se sparge ecranul, mi-l repara in garantie?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ecranul nu se sparge singur, se sparge doar daca il lovesti, asa ca va trebui sa platesti reparatia.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, Garanţia NU acoperă defectele mecanice ( produse de şocuri, căderi, trântituri, etc. )!
Înlocuirea display-ului ( şi/sau a touchscreen-ului ) trebuie PLĂTITĂ sad

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu ți-l repară în garanție.

| SSJGohan3 a răspuns:

Daca este o problema provocata de fiinta nu ti-o va repara garantia. Adica daca tu l-ai scapat pe jos nu ti-l va repara. daca ploua afara si stai cu el si se strica nu ti-l va repara...intelegi?