| bvkeny a întrebat:

Care sunt cele mai bune telefoane in buget de 20-25 milioane? Fara iPhone va rog.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu merită 25 de milioane sa dai pe un telefon.

| bvkeny explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dar cat maxim? Eu am un telefon in momentul de fata pe care am dat 10 milioane si nu mai functioneaza la fel de bine, mai exact un a3 2016.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru bvkeny):

Maxim 1500 lei si acela mi se pare scump, acum depinde ce buget ai.

| bvkeny explică (pentru CristiDinBucuresti):

Man,eu as vrea ceva care sa-mi tina mult timp, vreo 3-4 ani, nu de la 1 an sa inceapa sa faca figuri.Maxim 2000 lei e bine?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru bvkeny):

Depinde numai de tine si de banii care îi ai cît vrei sa dai pe un telefon, alegerea este a ta, dar mai bine repară l pe ăsta care il ai, numai este in garantie? Ce defectiune are? Ce marca este?

| bvkeny explică (pentru CristiDinBucuresti):

Din cate stiu mai toate telefoanele de pana in 800-900 lei incep sa se miste f greu de la 1 an de utilizare.am un Samsung a3 2016 si nu, nu mai e in garantie

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru bvkeny):

Toate sunt facute in china si sunt special facute sa nu reziste, ca atunci firmele care vind telefoane ar da faliment, daca un telefon ar dura 10 ani.

| Eduard619 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DP2XT2BBM/ cel mai bun telefon calitate pret.
Bineinteles ca acum o sa fiu contrazis ca nu e firma si etc.dar durata de viata a telefonului depnide de cum il intretii tu nu de firma si specificatii.

| OnePiece a răspuns:

OnePlus 5T la 560 de dolari (vreo 2200 de lei, cu tot cu restul taxelor ar trebui sa se opreasca la 2500 de lei):

https://oneplus.net/oneplus-5t

Sau doar 500 de dolari (vreo 20 de milioane) daca te multumesti cu 6GB de RAM.