| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati intre 500-600 lei?

Vreau:
-Sa aiba Touchscreen
-Sa aiba sistem de operare android
-O camera de minim 5mp care poate sa filmeze si sa fotografieze HD (720/1080p)

Nu vreau sa aud chestii de genul: Nu exista, mai creste suma.
Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Parca esti aia de-si cauta telefon pe mercador...
http://www.youtube.com/watch?v=WK6zkRgtq14

| bineproportionat a răspuns:

Salut, uite aici, are tot ce vrei tu, ecran frumos, camera de 5 mpx, android si procesor ok la pretul asta! Samsung Galaxy Ace
http://bit.ly/1aAJUlp

| Mihaitza009 a răspuns:

Poti sa iti iei un galaxy ace are caracteristicele de le-ai spus sau poti sa mai strangi maxim 50-100lei si iti iei galaxy s2 la mana a 2-a care are camera de 8 si filmeaza hd funda?

| C0olmonkey a răspuns:

Am crescut suma pana la urma si mi-am achizitionat un Samsung Galaxy S3 Mini big grin

| alexprod a răspuns:

Http://bit.ly/1inbpTM
recomand :)

| FrappeGirlx a răspuns:

Iti rwcomand LG L5 e610
E cam cinci sute si ceva de lei