| Ionut_Brotnei_1990 a întrebat:

cei care aveti S6 Edge si v-ati schimbat bateria, ați putea sa imi trimiteți si mie link de unde le-ati cumparat....sau link de unde pot lua o baterie originala?

4 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Degeaba cumperi bateria ca nu o poti schimba tu, ai nevoie de service. deci mergi la service si o sa iti comande ei bateria.

| Ionut_Brotnei_1990 explică (pentru shannygelu):

Faza-i ca am făcut asta....si mi-au pus o baterie mai proasta ca cea originala

| shannygelu a răspuns (pentru Ionut_Brotnei_1990):

Ai garanție la lucrare și îți schimba înapoi gratis dacă nu e conform.

| Ionut_Brotnei_1990 explică (pentru shannygelu):

Ii a doua oara cand o schimb pe gratis la acelasi GSM...m-am saturat sa o tot schimb si degeaba.