| gabynetus a întrebat:

cum pot sa aflu codul puk pe cartela de Vodafone de Germania [015/...]? Va rog ajutati-ma! dau funda

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Procedura este similară cu cea de aflare a codului PUK la cartela Vodafone România!

"Cum să aflu codul PUK pentru un abonament sau o Cartelă Vodafone?

Din contul MyVodafone: Loghează-te > Intră în meniul din dreapta sus, cel pe care scrie numele tău > Dă click pe butonul "Intră în contul tău" > Accesează secţiunea "Link-uri utile", din partea dreaptă > Apasă pe întrebarea "Care este codul meu PUK?"

Direct de pe un telefon din reţeua Vodafone, apelând numărul *100#

De pe un număr din altă reţea, apelând 0372 02 22 22 (apel cu tarif normal)" - SURSA :
https://www.vodafone.ro/......controller

Dacă nu reuşeşti pe varianta românească, atunci fă cont pe :
http://www.vodafone.de/

Toate cele bune.

| ___oMoG a răspuns:

Ajutați-mă să-mi găsesc codu puk

| AlexaEugen a răspuns:

Bună ai putut să afli codul puk

| LaurentiuNegreaDanaSi a răspuns:

Cum aflu codul puk?

| HugoAlex a răspuns:

Cum pot afla codul puk

| ClaudiaEva1994 a răspuns:

Mă ajuți și pe mine sa îmi aflu codul puk la cartela Vodafone Germania? Te rog