| dragos1621 a întrebat:

De ce cand canectez castile la telefon si dau volumul mai tare/incet se reseteaza telefonul?
P.S:Am un Huawei ascend y300

1 răspuns:
| FataDePrajitura a răspuns:

M-am uitat pe gsmarena la telefonul tau si cam seamana cu o caramida dar problema poate fi de la procesor/rami cand dai volumu se consuma din rami si se forceaza si telefonul activeaza basul cand pui castile si asta consuma rami si proceseaza telefonul
REZOLVARE:
stergeti aplicatile care stau deschise in realtime si curata prin task manager
Sper ca am fost de folos funda?