| Katalin12 a întrebat:

De curand am achizitionat un telefon ALLVIEW P5 QUAD. Am o intrebare in legatura cu el. Ce este mai bine? Sa setez luminozitatea dorita sau sa dau pe luminozitate automata? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| g4mma a răspuns:

Sa-ti setez tu luminozitatea, de preferat pune-o pe Low ca nu consuma asa mult.

2 răspunsuri:
| SeReNoo a răspuns:

Daca dai pe luminozitate automata vei observa ca atunci cand esti pe starada si este seara/zi o sa isi regleze lumina din 5 in 5 secunde laughing. si o sa devina enervant.
Eu iti propun sa setezi luminozitatea dorita!

| Politaiu a răspuns:

Dăi automat, pentru că îm functie de zi sau noapte se setează singură mai la maxim sau mai stins! Fundă?