| Brancardierii a întrebat:

E diferenta mare intre Android 2.3.6 si android 2.2 sau 2.3 la jocuri pe telefon?
Dar temple run ruleaza pe Samsung galaxy Ace cu android 2.2?
dau

Răspuns Câştigător
| gamestoper1998 a răspuns:

Pai in primul rand da este diferenta mare intre android 2.3(gingerbread) si 2.2(froyo) deoarece versiunea 2.3 are cu mult mai multe caracteristici decat anterioara si mult mai muuulte buguri rezolvate.Eu unul cred ca ar trebui sa il upgradezi la versiunea cea mai buna adica ultima, iar in privinta jocului eu nu cred ca ar merge deoarece acesta(temple run) necesita minim 900-1000 mhz la processor ca sa ruleze si chiar sa ruleze fluent.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E diferenta mai ales la jocuri pentru ca pe android 2.3 nu merge temple run si nu inteleg cum Samsung galaxy ace sa aiba android 2.2 eu am 2.4 si e acelasi telefon oricum pe al taun nu o sa mearga daca ai androidul ala