| AlexYo333 a întrebat:

Imi recomandati niste telefoane, eu stiu mai mult pentru jocuri! Dar sa nu coste prea mult pana in 1000 lei
Vreau multe raspunsuri cat mai repede, iar cel mai bun si sugestiv primeste funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Darker a răspuns:

Sony Xperia L, S3, S2, Allview P5 Quad ( sau Alldro ) si Allview V1 Viper

| AlexYo333 explică (pentru Darker):

La Allview p5 quad ma gandeam si eu

| Darker a răspuns (pentru AlexYo333):

Da P5. Dar si V1 Viper are specificatii foarte bune. Concureaza cu S3 ( pana in 10 mil cam asta este nivelul, mai este si Iphone 4s... dar nu prea) Astea 3 in banii aia ( S3 P5 sau V1) MErsi de Funda! Bafta

| AlexYo333 explică (pentru Darker):

Cu plkwinking

6 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Samsung galaxy s3, Samsung galaxy s2 sau un iphone 4 sau galaxy ace.

| 0NewLife a răspuns:

Ps vita, e 9mil si e mai bjn decat orice telefon la jocuri

| Zvoristeanu_Cosmin_1986 a răspuns:

Samsung galaxy s3