| calinsocol00 a întrebat:

Imi spuneti si mie de unde sa descarc pentru un telefon Nokia asa 201 jocul doodle jump dar mai intai pe calculator si apoi dau 'cut' si 'paste' in memoria telefonului. Este urgent!

1 răspuns:
| Timisoara2 a răspuns:

Intra aici si dai download sub scrisul acela: http://www.mobilegamesarena.net/2010/03/doodle-jump-240x320.html

Acolo mai gasesti o gramada de jocuri, nu trebuie sa fie neaparat pentru telefonul tau, dar este necesar sa ca jocul sa aiba rezolutia 240x320.