| Micloș_Alex_2001 a întrebat:

Mi.am cumparat un telefon Samsung galaxy s2 mini (android 2.3.6) si vreau sa-mi descarc FIFA, dar nu pot pentru ca am versiune android prea mica...cum fac sa il pot descarca? FUNDA :3 happy

Răspuns Câştigător
| Radeas1 a răspuns:

Păi, logic, trebuie să mărești versiunea de Android. Acest lucru se face prin Samsung Kies, cu telefonul conectat la usb, sau poți verifica dacă ai actualizări disponibile. Dacă îți pică netul, se ia curentul sau altceva, o sa ți se ducă telefonul.Altă posibilitate nu este, decât dacă găsești un APK cu o versiune mai veche de FIFA.

2 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu iti merge tie FIFA pe mini 2.