| Sadboy88 a întrebat:

Mi-am reinițializat telefonul Samsung Galaxy J2 Prime la setările din fabrică si acum nu mai funcționează să-l configurez. Îmi spune să accept termenii si condițiile apoi îmi apare,,se verifică existența actualizărilor", si după asta apare,, servicii Google Play s-a oprit". Ce este de făcut in acest caz? Ați pățit si voi așa?

2 răspunsuri:
| ExpertulCiocanar a răspuns:

Da, am patit. Trebuie sa iti cumperi alt telefon, nici la service nu mai au ce sa ii faca, am mers fix cu acelasi model de telefon.

| CM7YRE a răspuns:

Cel mai probabil trebuie resoftat si o sa mearga.