| Denis2005123 a întrebat:

Salut TPU. Nu știu câți dintre voi ați mai pățit chestia asta insa in timp ce stăteam pe telefon dintr o data parca mi se duce sunetul din butoanele alea de jos pentru aplicații în bară săgeata și acela de meniu. Eu fiind obișnuit să le simt cum vibrează foarte lent mi-am dat seama rapid de chestia asta. Și nici tastele nu le simt.am incercat să văd ce sunet nu mai merge și de obicei când deblocăm telefonul se auzea ca un sunet de notificare. Nici ăla nu se mai aude. Nu este un capăt de țară însă doar vreau să știu care ar putea fi cauza și dacă se poate agrava. Țin să menționez că sunetul media se aude deci da. O fi o problema din software? am dat un restart și tot nu a mers

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Eu caut sa scap de ele si nu reusesc. laughing)

| literallythesamebruh a răspuns:

Salut! Poți controla vibrațiile din setări, de obicei din același loc de unde controlezi și sunetul.