| m3m3sje a întrebat:

Nu tare demult mi-am blocat telefonul -iPhone 5c- deoarece am crezut ca baietii la care am dus telefonul mi-au schimbat placa iar acum as vrea sa il deblochez
Cum as putea face asta fara sa accesez telefonul?
PS am display-ul spart si i-am dat resoftare iar cand incerc sa ii pun ios 9.2 imi spune ca are o problema -fara numar-

4 răspunsuri:
| AdelinaAdel a răspuns:

Cum adica l-ai blocat? In ce sens?

| TheHobbitHere a răspuns (pentru AdelinaAdel):

ICloud cred.

| m3m3sje explică (pentru AdelinaAdel):

In iCloud

| AdelinaAdel a răspuns:

Nu cred ca se mai poate asta. Odata ce e blocat in modul acesta, il poti folosi doar pentru piese. Dar oricum, este mai bine sa mergi la un specialist, iar acolo se vor rezolva / sau nu problemele pe care le intampini. Funda? :3