| PuținConteazăNumele a întrebat:

Pe data de 5 noiembrie am facut un abonament de telefonie la digi si am achizitionat si un telefon si anume Allview p6 energy lite. Acum o luna am avut niste probleme cu el, nu se mai aprindea etc.Din diverse motive l-am trimis in service la cei de la Allview abia acum 2 saptamani, deci sta de 2 saptamani in service. Am fost azi la cei de la rds si am aflat ca telefonul nu venise si au spus ca va mai sta maxim o saptamana. Acum intrebarea, e posibil sa mi-l schimbe sau ceva? Pentru ca, daca s-a stricat 1 sunt sigur ca se va mai strica. Sau trebuie sa stau inca aproape 2 ani cu el asa? Chiar si cu diferenta din partea mea? Astept pareri, multumesc

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Daca telefonul intra in service de 3 ori atuci il schimba automat.