| constantinraulkristofer98 a întrebat:

Salut TPU, Recent mi am schimbat display ul la telefonul meu tin sa precizez faptul ca este un iphone x, Am schimbat display ul cu unul oled, Eu daca am lumina la telefon foarte scazuta atunci cand aprind telefonul(nu atunci cand este stans adica cand ramane fara baterie)urca lumina la maxim apoi scade usor usor timp de 5 secunde si revine la procentul pe care l am stabilit, cum pot face in asa fel in cat sa ramana la procentul pe care l am stabilit la lumina mereu?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Vezi, daca nu este activata ajustarea automata a luminozitatii.