| slayshock1 a întrebat:

Samsung galaxy pocket are grafica mult mai buna decat Samsung Gakaxy y? Dupa specificatiile acestor telefoane Galaxy Pocket are rezoluatia de [320 x 240] iar Galaxy y are rezolutia de [240 x 320].Eu initial vreau sa stiu daca Samsung galaxy y are o claritate foarte buna si culoriile vii,nu palide. Vreau o parere de la voi [care ati avut, aveti, cunoasteti prieteni care au Galaxy y.Am auzit ca telefonul este foarte bun dar am niste dubii in privinta pixelilor care sunt cam putini, si as vrea o claritate buna.Dau FUNDA! Multumesc anticipat

1 răspuns:
| EuAli a răspuns:

Amandoua au aceeasi rezolutie deci nu cred.Cred ca sunt egale ca grafica

Întrebări recente