| Andrei_Razvanel_1999 a întrebat:

vreau sa aflu daca telefonul meu e neverlocked. Cum procedez?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Precizează modelul EXACT al telefonului, aşa cresc şansele să primeşti răspuns...

Toate cele bune.

| relian a răspuns:

Ce telefon ai? Daca ai iphone suni la ei la Apple si o sa iti ceara IMEI si iti zic daca este factory unloacked sau este loack. Daca este Samsung nu stiu poate suni la aia habar nu am. Daca este iphone si este decodat cu cydia ai acolo o iconita numita cydia. Daca este decodat cu sim gevey sau chestii de genul asta nu mai stiu ca nu am decodat niciodata cu simuri.Dar celmai bine intrebi acolo de unde ai cumparat telefonulsi aia stiu sigur cum este.

| Andrei_Razvanel_1999 explică:

Telefonul este iphone 3gs