| vladutz333 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un telefon cu android ce mi-ati recomanda? sa fie bun si nu prea scump adica sa mearga jocuri fainute si sa aiba wifi. nu imi spune ti de iphone please poate am pretentii mari dar sunt curios si inca ceva aveti telefoane cu android? cum sunt? merg bine? sunteti multumiti de ele? cel mai bun raspuns primeste fundita multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Samsung Galaxy Note 2 e ideal.Depinde bugetul.dar cel mai bine sa iti ei ce iti place tie, nu ce place altora

| MO231 a răspuns:

Pai da dar note e 30 de milioane.As recomanda Lg optimus L7 sau SAmsung galaxy 3 mini (mai ieftin e LG)dar s3 e mai bun si e 13 milioane

| Octavian007 a răspuns:

Am android de 2 ani si mi s-a stricat de vreo 3 ori, cateodata se descarca bateria in 3 ore disparea muzica si filmele din player insa am fost cat de cat multumit si din cauza banilor tot android mi-as cumpara chiar daca WP8 nou aparut, arata mult mai bine si este mult mai fiabil si rapid.
Daca doresti un android bun la calitate pret iti recomand un LG Optimus L9 deoarece la pretul de 1300 de lei are un ecran cat a lu s3 (cu 0, 1 mai mic) subtire cu procesor dual core A9 de 1giga si camera de 5 mega care filmeaza FullHd.

| radutiulian a răspuns:

Eu am un HTC wildfire s si sunt extrem de multumit de el si nici nu e tare scump.nou il poti gasi si la 700 sau 800 de ron, bine in magazinele de calitate unde ai la el garantie si sigurata ca e 100% original ajunge si la 1400 de ron.

Întrebări recente