| mihaibuzatu22 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon dar nu stiu de care. Vreau sa fie ieftin dar totusi putin performant. Ca un Nokia asa ( ceva de genu ). Fuda!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Claudes a răspuns:

Sony Xperia U-300 lei. Samsung Galaxy S1-250-300 lei.

| GabyLimo a răspuns:

Dac vrei performant uite telefonul asta Allview p5 quad la eMAG costa 450 lei si lovrare gratuita dar si garantie 2 ani. Camera 5 mp ecran 4, 3 inchi quad core 1, 3 ghz daci mere pt.jocuri si e super performant.

| benga18 a răspuns:

Eu iti recomand telefonul Huawei U8850, raportul calitate/pret este foarte bun.
Din proprie experienta cu acest telefon pot spune ca nu m-a dezamagit deloc.
Da se incalzeste ca orice smatphone, tine bateria vreo 3 zile fara probleme, si cam orice joc din ultima vreme aparut la rulat bine.
Aceasta ar fi parerea mea, sper ca ti-am putut fi de ajutor.

| gabi99me a răspuns:

Pai de exemplu daca vrei cu tach e un Acer alb si e 350 lei, daca vrei fara tach iei un allew de 135 lei

Întrebări recente