| Qweewqrrr a întrebat:

Vreau sa intreb cum pot pune pe youtube videouri cu conținut de anime. Am încercat deja sa pun si imi arata ca TV Tokyo l-a blocat!(sa pum videoul dupa telefon)
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Ωmega a răspuns:

Cand contentul nu e al tau, realizat de tine, cei care il detin mereu vor bloca aceste video-uri si asta e valabil si pentru alte chestii puse pe Youtube in care ori nu este cerut acordul explicit ar realizatorului sau detinatorului drepturilor de imagine sau difuzare ale produsului. Incearca data viitoare sa pui in descriere in engleza detalii extinse in care sa explici ca video-ul e pus "for entertainment purposes" si sa prin upload nu urmaresti nici un fel de profic personal. Altfel video-ul va fi banat din nou pentru nerespectarea drepturilor de imagine si difuzare si daca ai mai multe block-rui de genul, Youtube iti poate si suspenda canalul.