| tRizikial a întrebat:

SALUT TPU!,

Ziceti-mi ce pes/fifa sau ceva. care? (2013, 2012,2011 etc. ) merge pe android ca sa pot baga si liga burger? happy, si cum se baga? happy mersi! dau funda.

Răspuns Câştigător
| Becali007 a răspuns:

Pe android merge majoritatea jocurilor, mai ales Pes sau Fifa... Stiu din experienta proprie, pentru ca si eu am avut un Samsung Galaxy S care avea softu Android si PES & FIFA erau jocurile mele preferate, dar din pacate nu stiu cum poti baga Liga 1 si nici nu am auzit pe nimeni...

P.S - Toate jocurile le gasesti pe www.mobile9.com