| Vladut_Vlad_1998 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon si nu stiu ce telefon. as opta pentru un Htc Desire 510 si LG F60 Voi care credeti ca e mai bun dintre acestea doua? Dau Funda!

4 răspunsuri:
| AdycuThebest a răspuns:

HTC desire 510.
succeswinking

| Vladut_Vlad_1998 explică (pentru AdycuThebest):

Mersi mult! Dar de ce crezi ca e mai bun HTC? eu nu l-as lua pentru ca nu are flash in rest nimic de zis... sau mai bun ar fi un Samsung galaxy ace 4?

| EDEE a răspuns:

HTC-Made in China
LG-Coreea de Sud

Eu la fel am de gind sa-mi cumpar un telefon mobil, astept Black Friday si cred ca aimi cumar de la eMAG Telefon mobil Samsung I9301 GALAXY S3 Neo sau Motorola XT1068 Moto G, al doilea cred ca e mai bun...

| SergiuBECIA a răspuns:

Clar ca HTC desire 510.