| x2gk9r a întrebat:

Salut…
Vreau un sfat, mi-am luat iphone 12 din altex acum 2 zile e ok totul, cand am intrat pe insta sa dau unblock la cineva s-a dat dupa s-a blocat dar gen ma lasa sa ies din aplicatie etc repet aveam ios 16.1 iar acum i-am dat actualizare la ios 17 sa vad daca mai face asa
Sfat?

2 răspunsuri:
| carevaescu a răspuns:

Eroarea vine de la aplicație. Tot ceea ce poți face este să te asiguri că sistemul de operare este actualizat și ca aplicațiile sunt actualizate. În rest nu poți face nimic

| thunder11 a răspuns:

Vad cat mai multe probleme la iphone recent deci nu esti singurul =)