| x2gk9r a întrebat:

Salut...vreau un sfat
Mi-am luat un iphone 11 de la amanet cu 1450 care e ok sincer doar ca e zgariat pe margini destul de rau atunci pe spate un pic atunci pe fata desi e cu folie, mi-a zis ca ma pot duce dupa banii inapoi... oare sa imi iau de pe flip?
Sfat?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De 1450 lei îți iei telefon nou fara probleme.

| darrio2007 a răspuns:

Nu mi se pare să fi făcut o alegere prea bună.

| carevaescu a răspuns:

Cat ai dat?

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu mai da banii aiurea pe un telefon doar pentru că e IPhone! Fa o alegere bună. De banii ăștia îți cumperi un telefon nou, cu componente noi și funcții noi. IPhone 11 este din 2019, și nici nu este cel mai cel. Gândește-te bine ce vrei de la un telefon și alege altceva. IPhone 11 la prețul ăsta găsești cumva, dar sigur va avea defecte.

| Gigiduru007 a răspuns:

Mai bine luai lantul.

| Gigiduru007 a răspuns:

Iti dau 900 de lei pe el.