| cristian3333822 a întrebat:

Salutare! Am achiziționat un casetofon mp3 4x45w azi
L am conectat, totul bine si frumos pana am conectat telefonul prin usb, apoi s-a stins si nu mai pornește.
Stiti daca acoperă garanția problema asta?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

L ai ars si garantia nu acopera defectele produse de proprietar, adica de tine, cine te a pus sa conectezi telefonul prin usb? Telefonul a ars placa de baza a casetofonului a facut scurt. Il poti arunca casetofonul

| valentingb a răspuns:

Noi nu avem termenii garanției în față să îi citim. E o chinezărie de doi lei. Am avut și eu. L-am trimis înapoi, era luat de pe eBay. Încearcă și află.