| EnergyForFun a întrebat:

Salutare am un BlackBerry Curv 8520 cumparat de la o cunostinta, sincer l'am luat mai mult pentru radio dar dupa cate observ nu are, stie cineva cum pun radio pe BB eu sincer nu prea ma pricep e primul meu BB si nu prea le am.
Inca ceva cand bag un card SD imi da o eroare dupa care imi da
,, Card inserted" dar mie la muzica nu imi apar melodiile de pe card.
Nu este bun cardul sau trebuie intrat in alt mod?
Va rog am nevoie de ajutor FUNDA * Multumesc

Răspuns Câştigător
| Sasha2809 a răspuns:

Bună.
E imposibil să nu aibă radio un BlackBerry. straight face
Ori este făcătură. Mai bine te-ai duce la un specialist și ai rezolva problema... Nu știu ce să zic...
* Baftăăă! happy

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Blackberry nu are radio.

Partea cu cardul, trebuie sa formatezi cardul cand il bagi in telefon.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Incearca sa cauti ceva aplicatie cu radio (cred ca are nevoie de conectare permanenta la internet ca sa il poti asculta). Incearca sa formatezi card-ul.

| radu75 a răspuns:

Formateaza cardul sd ...intra in meniu si cauta