| NBM990 a întrebat:

Salutare, am un iphone 5 si am o problema cu mesajele catre o persoana, pot primii mesajele dar ale mele se trimit si nu sunt primite.
Ajutor, va rog, funda pentru respunsul care ma ajuta, multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a răspuns:

Cu siguranta ai de la IOS. Intra la Configurari, General, si da resetare daca nu merge instaleaza IOS cu Redsnow, sau daca vrei poti da update din iTunes la IOS 9 dar o sa iti mearga mai greu si momentan este instabil! Mult noroc!

| NBM990 explică (pentru Robert_Emanuel_Nagy_1998):

Asta se intampla la o singura persoana, persoana respectiva si-a dar resetare dar se pare ca problema persista, am incercat sa o sterg din agenda si sa o adaug. dar nu a functionat