| Nothing111 a întrebat:

Salutare, azi am primit un apel de la acest nr +260772749442 nu am rasp insa m-a sunat de 2 ori, prima data a sunat putin mai mult am respins apelul iar a doua oara a facut un beep. Ce sa fac, ce se intampla daca raspundeam?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Esti sfatuit pe toate website-urile de telefonie si chiar pe forumuri, sa NU raspunzi niciodata la aceste apeluri internationale necunoscute si chiar sa le blochezi numarul.

| Violleta2022 a răspuns:

Prefixul tarii cu +260... apartine Zambiei, o tara africana!

Răspuns utilizator avertizat