| Lapusneanu a întrebat:

Ce sunt numerele scurte/cum si cine le acorda si cui? (Am primit zilele trecute mai multe apeluri pierdute de la un nr de telefon foarte scurt 800 mai exact dar daca vreau sa apelez inapoi imi spune numar incorect)

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Aceste numere de obicei companiile le au si costa cateva sute de euro pe luna. Astfel pot trimite mesaje in masa, efectua apeluri si pot face ce vor. Nu poti sa suni inapoi deoarece ei asa au facut setarile