| OchiDochi a întrebat:

Salutare,de curand mi-am cumparat un Sony Ericsson xperia x10 mini pro si nu stiu cum sa-mi pun melodii pe el,am cablu de date dar nu stiu cum sa imi pun,daca este cineva care ma poate ajuta cu fiecare pas,mai detaliat daca se poate, multumesc!

1 răspuns:
| adriann31 a răspuns:

Descarca de pe net Sony Ericsson PC Suite si o sa vezi ca dupa ce il instalezi ai totul la "botu` calului".
Or, conecteaza telefonul prin cablul de date si copiezi ceea ce ai nevoie din folderul cu articole de pe PC in folderul dorit din telefon.