| Mrrobot397 a întrebat:

Salutare, dețin un iPhone xr și vreau in Decembrie sa-mi iau un iPhone 12 pro.
Însă sunt interesat sa încerc și ceva din cealaltă tabăra (android).
M-am gândit la un s21 ultra și nu știu ce sa aleg dintre un 12pro sau s21 ultra.

Eu folosesc telefonul pentru poze, video mult, social media însă cumva duc lipsa de niște funcții, cum ar fi DEX iPhone îl nu-mi da opțiunea asta.

Dați-mi va rog un sfat ce sa aleg.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vrei să fie nou, cu garanție?

| relian a răspuns:

Daca folosesti sa faci poze, video, ia-ti o camera foto sau video, mai bune ca alea nu-i nici un telefon.

Telefonul este asa pentru vorbit, mesaje, cautat ceva simplu pe net, facut asa o poza cand ai nevoie, chestii de genul asta.

Cu telefonul nu faci poze ori video asa cum faci cu camerel foto sau video.
Social medie folosesti calculatorul un laptop ceva ar fi bun, nu stai sa te chinui pe un p[rapadit de telefon.