| DreamSupp a întrebat:

Salutare, întrebarea mea este dacă nu am pc și trebuie să vină cei de la RDS să mă cableze la net se poate?

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Cablat la net: activeaza conexiunea de cablu si iti pune modem. Nu-i intereseaza daca ai PC, aia e doar problema ta.

| StoicAnalysis a răspuns:

Se poate. Te poti conecta la telefon prin wi-fi

| Delyae a răspuns:

Nu.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Delyae):

Am fost in situatia lui cand m-am mutat in chirie. Nu aveam nimic in camera initial si cand a venit cel de la Vodafone sa imi monteze cablul, la bagat in router si am putut sa ma conectez prin wifi la telefon.

Întrebări recente