| đąиiعℓ a întrebat:

Mi-am cumparat recent un BlackBerry 8520 am fost f satisfacut de el pana cand am intrat pe BlackBerry messenger (BBM) am cotrobait tot internetul informati ca sa-l fac sa functioneze l-am reinstalat, am reinstalat softul tot degeaba aceeasi eroare de conectare
am incercat si cu chestia asta http://bb.anworm.com/? page_id=90
dar fara rezultat
Va rog. stie cineva ce as putea sa fac sa functioneze messegerul asta? Dau funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge, trebuie sa-ti faci un abonament special de date bb