| Raulici97 a întrebat:

Salutare.Mi-am cumparat recent un telefon Samsung GT-S7390 de pe emag..Cand il deblochez dupa 2-3 secunde ecranul se face negru..de ce? Astept raspunsuri cu ce as putea face..Multumesc.

4 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Pai intra in setari la luminozitate si dai sa nu se mai stinga ecranul asa repede.

| Cedry2k8 a răspuns:

Telefonu se stinge de tot atunci cand se face negru?

| Vi1rus a răspuns:

Pai nu e nimic rau in asta, se stinge ecranu si se blocheaza.

| Raulici97 explică:

Pai..Atunci cand deblochez ecranul dupa 2-3 secunde se face negru si nu mai vad nimic...si daca incerc sa-l deblochez aceeasi poveste.ce-as putea sa fac? Am intrat si la luminozitate si nimic.