| Manuel86 a întrebat:

Stie cineva cam cat ar trebuie sa tina un telefon Lenovo A5000, avand in vedere ca are autonomia bateriei de 4000mAh? dar folosit, vorbit si internet nu tinut mai mult in stand by.
Multumesc mult!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Astea sunt specificatiile pe site: Stand-by Up to 768 h (2G) / Up to 804 h (3G)
Talk time Up to 35 h (2G) / Up to 17 h (3G)
Deci daca nu vorbesti prea mult ar trebui sa tina macar 4-5 zile.

| Sn4k3 a răspuns:

Cam o zi.

| Manuel86 explică (pentru Sn4k3):

Hai ca m-ai facut sa rad...Pai si un smartphone cu autonomia bateriei de 1800, 2000 cam cat ar trebui sa tina?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Manuel86):

Vream sa zic daca il folosesti in continuu, adica te joci toata ziua, stai pe net si vorbesti la telefon tine o zi.

| Manuel86 explică (pentru Sn4k3):

Ok...n-ai specificat si mi se parea comic raspunsul tau.